Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

Aparatın strukturu

 

S/S

 

Şöbələrin adı

 

Telefon

 

1.

 

Ərazi idarəetmə və yerli özünüidarəetmə orqanları ilə iş şöbəsi

 

493-50-78

 

2

 

Hüquq şöbəsi

 

493-72-47

 

3.

 

İctimai-siyasi və humаnitаr məsələlər şöbəsi

 

493-95-49

 

4.

 

Sosial-iqtisadi inkişаfın təhlili və proqnozlаşdırılmаsı şöbəsi

 

493-18-96

 

5.

 

Vətən müharibəsi iştirakçıları və şəhid ailələri ilə işin təşkili şöbəsi

 

498-81-17

 

6.

 

Rayon təsərrüfatı şöbəsi

 

493-56-70

 

7.

 

Sənədlərlə və vətəndаşlаrın mürаciətləri ilə iş şöbəsi

 

493-82-47

 

8.

 

İnformasiya təminatı və təhlil sektoru

 

493-34-62

 


Səbail Rayon İcra Hakimiyyəti başçısının aparatı

 

 

Sıra
№-si

 

Soyadı, adı və 
atasının adı

 

Vəzifəsi

 

Dövlət 
qulluğunda ixtisas dərəcəsi

 

Əlaqə 
telefonu

 

Rəhbərlik

 

1

 

Şixəmmədov Vüqar Nurməmməd oğlu

 

Başçının birinci müavini

 

Dövlət qulluğunun müşaviri

 

493-94-96

 

2

 

Ağayev Eldar İliç oğlu

 

Başçının müavini

 

Dövlət qulluğunun müşaviri

 

598-06-04

 

3

 

Həşimova Kəmalə Ləzgi qızı

 

Başçının müavini

 

I dərəcə dövlət qulluqçusu

 

493-45-54

 

4

 

Cəfərova Bəsirət Havadar qızı

 

Sektor müdiri-baş mühasib

 

III dərəcə dövlət qulluqçusu

 

498-72-76

 

5

 

Məmmədov İlham Elxan oğlu

 

Başçının köməkçisi

 

III dərəcə dövlət qulluqçusu

 

493-19-78

 

6

 

Rəhimova Gülnarə Yusif qızı

 

Böyük məsləhətçi- YYÇİ və HM üzrə komissiyanın məsul katibi

 

II dərəcə dövlət qulluqçusu

 

493-34-65

 

7

 

Hüseynov Əziz Elxan oğlu

 

Aparıcı məsləhətçi-YYÇİ və HM üzrə komissiyanın uşaqlarla iş üzrə məsləhətçi-psixoloqu

 

II dərəcə dövlət qulluqçusu

 

493-01-60

 

8

 

Tarverdiyeva Zərifə Ənvər qızı

 

Böyük mütəxəsis

 

Dövlət qulluğunun II dərəcə referenti

 

493-95-76

 

İnformasiya təminatı və təhlil sektoru

 

9

 

Hüseynov Anar Eldar oğlu

 

Sektor müdiri

 

Dövlət qulluğunun kiçik müşaviri

 

493-34-62

 

10

 

Məmmədov Azər Nüsrət oğlu

 

Aparıcı məsləhətçi

 

II dərəcə dövlət qulluqçusu

 

493-17-98

 

Ərazi idarəetmə və yerli özünüidarəetmə orqanları ilə iş şöbəsi

 

11

 

Süleymanov Rövşən Efsir oğlu

 

Şöbə müdiri

 

Dövlət qulluğunun baş müşaviri

 

493-74-86

 

12

 

Həsənov Seymur Qadir oğlu

 

Baş məsləhətçi

 

Dövlət qulluğunun kiçik müşaviri

 

493-50-78

 

13

 

Şirinov Nicat Vəli oğlu

 

Baş məsləhətçi

Kiçik dövlət qulluqçusu

 

493-49-71

 

14

 

İsrafilova Aydan İsrafil qızı

 

Böyük məsləhətçi

 

Kiçik dövlət qulluqçusu

 

493-50-78

 

Hüquq şöbəsi

 

15

 

Nəcəfli Yaqub Fərhad oğlu

 

Şöbə müdiri

 

II dərəcə dövlət qulluqçusu

 

493-72-47

 

16

 

Kərimova Sahibə İsmayıl qızı

 

Məsləhətçi

 

Dövlət qulluğunun müşaviri

 

493-27-41

 

İctimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsi

 

17

 

 

 

Şöbə müdiri

 

 

 

493-95-49

 

18

 

Talıbov Şahin Rasim oğlu

 

Şöbə müdirinin  müavini

 

II dərəcə dövlət qulluqçusu

 

493-22-56

 

19

 

Məmmədova Gülnar İlqar qızı

 

Baş məsləhətçi

 

Kiçik dövlət qulluqçusu

 

493-49-71

 

20

 

Bəylərova Nigar Ələsgər qızı

 

Baş məsləhətçi

 

III dərəcə dövlət qulluqçusu

 

493-61-64

 

21

 

Dərbəndli Abasağa İsmayıl oğlu

 

Baş məsləhətçi

 

Kiçik dövlət qulluqçusu

 

 

Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsi

 

22

 

Vahidov Qabil Adil oğlu

 

Şöbə müdiri

 

I dərəcə dövlət qulluqçusu

 

493-18-96

 

23

 

Əhmədsoy Murad Elçin oğlu

 

Baş məsləhətçi

 

II dərəcə dövlət qulluqçusu

 

498-89-39

 

24

 

Ağayev Pünhan Xaliq oğlu

 

Baş məsləhətçi

 

Kiçik dövlət qulluqçusu

 

498-89-39

 

25

 

Əbdülrəhimova Günay Sabaətdin qızı

 

Aparıcı məsləhətçi

 

Kiçik dövlət qulluqçusu

 

498-89-39

 

Vətən müharibəsi iştirakçıları və şəhid ailələri ilə işin təşkili şöbəsi

 

26

 

Aydınov Orxan Xəqani oğlu

 

Şöbə müdiri

 

II dərəcə dövlət qulluqçusu

 

498-81-17

 

27

 

Quliyev Nicat Əlyar oğlu

 

Böyük məsləhətçi

 

Kiçik dövlət qulluqçusu

 

 

 

Rayon təsərrüfatı şöbəsi

 

28

 

Rəhmani Fəraməz Telman oğlu

 

Şöbə müdiri

 

III dərəcə dövlət qulluqçusu

 

493-20-55

 

29

 

Məhərrəmov Orxan Sabir oğlu

 

Böyük məsləhətçi (memar)

 

III dərəcə dövlət qulluqçusu

 

493-70-82

 

30

 

Kazımov Musa Eyvaz oğlu

 

Baş məsləhətçi

 

III dərəcə dövlət qulluqçusu

 

493-70-82

 

31

 

Dadaşov Fariz Qəribəli oğlu

 

Baş məsləhətçi

 

II dərəcə dövlət qulluqçusu

 

493-56-70

 

Sənədlərlə və vətəndaşların müraciətləri ilə iş şöbəsi

 

32

 

Məmmədova Suğra Tərlan qızı

 

Şöbə müdiri

 

I dərəcə dövlət qulluqçusu

 

493-82-47

 

33

 

Rzayeva İlahə Bayram qızı

 

Məsləhətçi (kadrlar üzrə işin aparıcısı)

 

II dərəcə dövlət qulluqçusu

 

 

 

34

 

Əsədov Vaqif Oktay oğlu

 

Məsləhətçi (dəftərxana işinin aparıcısı)

 

 

 

498-60-21

 

35

 

Məmmədova Yeganə Xəlil qızı

 

Məsləhətçi (vətəndaşların müraciətləri üzrə işin aparıcısı)

 

II dərəcə dövlət qulluqçusu

 

493-95-76

 

36

 

Məhərrəmov Mövlud Fridon oğlu

 

Məsləhətçi

 

III dərəcə dövlət qulluqçusu

 

493-10-55

 

37

 

Əzimzadə İnarə Çingiz qızı

 

Məsləhətçi

 

Kiçik dövlət qulluqçusu

 

493-95-76

 

Səbail Rayon İcra Hakimiyyəti başçısının Badamdar qəsəbə

inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi

 

1

 

Zamanov Samir Elman oğlu

 

İcra Hakimiyyəti başçısının nümayəndəsi

 

Kiçik dövlət qulluqçusu

 

502-04-14

 

2

 

Əliyev Elçin Rəfael oğlu

 

Nümayəndənin müavini

 

II dərəcə dövlət qulluçusu

 

502-86-03

 

3

 

Səfərov Kamal Malik oğlu

 

Baş məsləhətçi-baş mühasib

 

Kiçik dövlət qulluqçusu

 

502-86-03

 

4

 

Musavi Mehdi Musavi oğlu

 

Məsləhətçi-mühəndis

 

Kiçik dövlət qulluqçusu

 

502-36-83

 

5

 

Quliyeva Əfsanə Mustafa qızı

 

Aparıcı mütəxəssis

 

Dövlət qulluğunun III dərəcə referenti

 

502-36-83

 

Səbail Rayon İcra Hakimiyyəti başçısının Bibiheybət qəsəbə

inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi

 

1

 

Mahmudov Elməddin Məhəmməd oğlu

 

İcra Hakimiyyəti başçısının nümayəndəsi

 

Kiçik dövlət qulluqçusu

 

581-11-49

 

2

 

Baxışov Ağarəhim Rafiq oğlu

 

Müavin

 

II dərəcə dövlət qulluqçusu

 

581-11-49

 

3

 

Osmanova Aygün Nazim qızı

 

Baş məsləhətçi-baş mühasib

 

III dərəcə dövlət qulluqçusu

 

581-11-49

 

Səbail Rayon İcra Hakimiyyəti başçısının 1 №-li Sahə

inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi

 

1

 

Qasımov Tərlan Kamil oğlu

 

İcra Hakimiyyəti başçısının nümayəndəsi

 

II dərəcə dövlət qulluqçusu

 

505-11-12

 

2

 

Rzayev Cavid Tofiq oğlu

 

Nümayəndənin müavini

 

Kiçik dövlət qulluqçusu

 

505-11-12

 

3

 

Məmmədli Orxan Nazim oğlu

 

Baş məsləhətçi-baş mühasib

 

II dərəcə dövlət qulluqçusu

 

505-11-12

 

4

 

Qədirova Aynur Şakir qızı

 

Aparıcı mütəxəssis

 

Dövlət qulluğunun II dərəcə referenti

 

505-11-12

 

Səbail Rayon İcra Hakimiyyəti başçısının 2 №-li Sahə

inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi

 

1

 

Güləhmədov Mübariz Güləhməd oğlu

 

İcra Hakimiyyəti başçısının nümayəndəsi

 

II dərəcə dövlət qulluqçusu

 

491-04-06

 

2

 

Məmmədov Yusif Surxay oğlu

 

Nümayəndənin müavini

 

Dövlət qulluğunun II dərəcə referenti

 

491-04-06

 

3

 

Balakişiyeva Sevər Mirəli qızı

 

Məsləhətçi - mühəndis

 

Kiçik dövlət qulluqçusu

 

491-04-06

 

4

 

 

 

Aparıcı mütəxəssis

 

 

 

491-04-06

 

5

 

Əliyeva İlahə Ələkbər qızı

 

Baş məsləhətçi-baş mühasib

 

Kiçik dövlət qulluqçusu

 

491-04-06

 

Xidməti heyət

 

1

 

Məmmədov Elxan İzzət oğlu

 

Baş mütəxəssis -sürücü

 

Dövlət qulluğunun III dərəcə referenti

 

 

 

2

 

Şahməmmədov Mübariz Xanqulu oğlu

 

Baş mütəxəssis -sürücü

 

Dövlət qulluğunun kiçik referenti

 

 

 

3

 

Babayev Azad Səfər oğlu

 

Baş mütəxəssis -sürücü

 

Dövlət qulluğunun kiçik referenti

 

 

 

4

 

Rzayev Fikrət Adil oğlu

 

Baş mütəxəssis-komendant

 

Dövlət qulluğunun kiçik referenti

 

 

 

 

Keçidlər